Image Alt

Grup Pilates Dersleri

GRUP PİLATES DERSLERİ

Pilates, en son fitness modasından çok daha fazlasıdır: sadece bir kişinin gücüne, çevikliğine ve hareketliliğine değil, aynı zamanda güvenine ve iç huzuruna da fayda sağlayan kanıtlanmış bir uygulamadır.

Pilates dersi almak istiyorsanız ve kendinize “ yakınımda grup pilates dersleri var mı?” diye sorduysanız. o zaman senin için buradayız! Ekibimiz, her müşterinin bundan maksimum düzeyde keyif almasını sağlayan grup dersleri verme konusunda uzmandır.

Cadde Pilates Studio sakinlerinin sevdiği grup Pilates dersleri arıyorsanız , teklifimize ve derslerimize neden bayılacağınıza daha yakından bakın.

 

PRATİK DESTEK VE TEŞVİK

Ekibimiz, çeşitli müşteri yelpazemize harika sınıflar sunma konusunda büyük bir deneyime sahiptir. Her sınıfta, her katılımcının antrenmanlarından en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için çalıştığımızdan ve kendi bedenlerinde rahat ve özgürce yaşamaya devam etmelerine yardımcı olacak hem temel hem de ileri teknikleri öğrendiğimizden emin olabilirsiniz.

KANITLANMIŞ SONUÇLAR

Yıllar boyunca binlerce mutlu müşteriyle çalıştık ve her biri güçlerini, esnekliklerini ve çevikliklerini geliştirmeyi başardı. Bu sadece kişinin vücudu üzerinde bir etkiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel esenliğe de yardımcı olur. Her insan kendi bedeninde rahat ve güvenle yaşayabilir.

Bu sonuçlar sadece bir grup insanla sınırlı değildir: çeşitli yaş ve yaralanmalarla çalışıyoruz, bu nedenle mümkün olduğunca uzun süre rahat ve mutlu yaşamanıza yardımcı olacak harika sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

30 GÜNLÜK İYİLEŞTİRME VÜCUT GARANTİSİ

Elde ettiğimiz sonuçlara o kadar güveniyoruz ki, müşterilerimizin her birinin Pilates kursunun faydalarını sadece 30 gün içinde hissedeceğini garanti edebiliyoruz. Duruşunuzun, genel çekirdek gücünüz ve esnekliğinizin arttığını hissedeceksiniz.

Faydalarını hissettiğinizde, Pilates’in tüm potansiyelini ve uzun vadede neler başarabileceğinizi de anlamaya başlayacaksınız!

Alperen AkdumanEğitmen

Ege Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. 2021 yılında Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu kurslarını başarıyla tamamlayarak "Pilates 1. Kademe" ve "Fitness 1. Kademe " sertifikalarını almıştır.

Hümeyra KarlıdağEğitmen

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur. 2005 yılında İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde, 2006 yılında Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu'nda, 2008 yılında İstanbul Darülaceze Müdürlüğü'nde, 2010-2013 arası Avusturya Viyana'da spor eğitimine devam etmiştir. Balanced Body University (California, USA) MAT-1 / Reformer-1, MAT-2 / Reformer-2, Reformer-3 sertifikaları sahibidir.

Oğuzhan ÖzyurtKurucu Eğitmen

Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. Balanced Body University (California, USA) MAT-1 / Reformer-1, MAT-2 / Reformer-2, Reformer-3, Trapez Table (cadillac), Barrel, Chair eğitmenlik sertifikaları sahibidir ve 2002 yılından beri uzman pilates eğitmeni olarak çalışmaktadır.